У Катеринопільському ліцеї № 2 відкрито меморіальну дошку загиблим Героям-землякам.
Про це повідомили на сторінці громади.
Зокрема, меморіальну дошку відкрили таким захисникам:
- Павлу Захарову,
- Сергію Найденку,
- Віталію Мандриці,
- Володимиру Драному,
- Руслану Тимчуку,
- Віктору Товту,
- Олександру Радняному,
- Владиславу Задвернюку,
- Роману Снігуру.
Відкриття пам’ятної дошки воїнам здійснили рідні загиблих захисників.
У Монастирищі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого поліцейського Вадима Періжка.