Поширити

Реклама

Консультація проктолога в Черкасах

“Ми прийшли, щоб контролювати порядок в місті”, – кандидати в нову патрульну поліцію Черкас (фото)

“Ми прийшли, щоб контролювати порядок в місті”, – кандидати в нову патрульну поліцію Черкас (фото)

Черги під обласною Філармонією, хлопці й дівчата несуть заяви й документи. В Черкасах стартував набір у нову патрульну поліцію. Уже зранку черкасці принесли 400 анкет, очікується, що конкурсний відбір буде 1:20. Загалом же через півтора місяці  місто матиме 200 нових поліцейських.

nova policia4

nova policia3

Свої заяви до нової патрульної поліції несуть як ті, хто вже мав певний стосунок до органів внутрішніх справ, або має відповідну освіту, так і ті, хто просто вирішив спробувати себе на новому поприщі, сподіваючись, принести таким чином користь і державі.

 – Я закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ України, мала йти працювати по спеціальності, хоча мені не хотілося, тому що мені не подобалися ті устави. А це нова структура, вирішила піти сюди, – розповіла випускниця Харківського національного університету внутрішніх справ Ольга.

nova policia6

 – Я студент-біолог, прийшов сюди, тому що це щось нове, чиста прозора структура, яка буде контролювати порядок в місті. Це найперше, що мене спонукало. Окрім того сподіваюся, що рівень злочинності, який останнім часом сильно зріс по Черкасах, з появою нової поліції – знизиться, – розповів кандидат у нову поліцію Назар Педан.

nova policia5

До Черкас завітали і нові поліцейські Києва родом з Черкас, щоб поділитися своїми враженнями від служби та підбадьорити кандидатів.

 – Не втрачати віри та мотивації, – порадив командир 8-ї роти патрульної служби м. Києва Антон Тимошенко. – Не потрібно збавляти обертів, які є спочатку. Потрібно йти до кінця: з тією ж самою швидкістю, з тими стараннями і зусиллями. Тоді все буде добре. Не потрібно втрачати віру.

nova policia

nova policia8

nova policia2

Привітати новобранців завітав і Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, керівництво міста та області.

 – Сьогодні ми робимо добру справу, запрошуємо молодь у  нову патрульну поліцію, яка повинна дати нову якість для кожного з нас. Тому що це ваша нова поліція! – сказав Арсен Аваков.

nova policia9

До лав нової поліції запрошують усіх, хто хоче змінити і покращити порядок в місті. Чим більше буде заяв, тим якісніший буде відбір, наголосив голова патрульної поліції України  Олександр Фацевич.

nova policia10

Гарного старту конкурсантам побажали і міський голова Черкас Сергій Одарич та нардеп від Черкащини Олег Петренко.

Нагадаємо, нова патрульна поліція вже діє у Києві, Львові, Харкові та Одесі, на черзі Харков.

P.S. Не всі привітно зустріли появу Арсена Авакова в Черкасах. Свою промову він почав під крики “Ганьба”. Проводжала його група незадоволених з плакатами “Де вбивці Небесної Сотні” та “Авакоff у відставку”.

nova policia11nova policia12

Реклама