Міністерство максимально підтримує децентралізацію. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко під час одноденної робочої поїздки у Черкаси.
– Саме на рівні громад, областей і районів повинні вирішуватися земельні питання. В тому числі ми за те, щоб максимальна кількість державних підприємств, які володіють землею – були роздержавлені, а землі розпайовані і ці землі, згідно із Законом про розпаювання і приватизацію, перейдуть людям, які чекали цього 20 років, – зауважив Олексій Павленко.