Поширити

Між Золотоношею і Черкасами курсуватиме дизель-потяг, але не щоденно

Між Золотоношею і Черкасами курсуватиме дизель-потяг, але не щоденно

У залізничне сполучення між станціями ім. Гребінки та Золотоноша-І, яке було скасоване через ремонт мосту з 22 жовтня до 5 грудня, внесли зміни, повідомляє “Золотоноша.City”.

Керівництво АТ «Укрзалізниця» забезпечило сполучення між цими станціями.

Відправлення із Гребінки тричі на день: о 04.08; 13.40; 20.31.

Відправлення із Золотоноші: о 08.57; 17.55; 22.36.

Варто звернути увагу, що приміський дизель-потяг курсує не щоденно.

Читайте також: У центрі Черкас сталася автотроща

Реклама