Поширити

Реклама

Консультація проктолога в Черкасах

Модель Onlyfans з Черкас судилася з податковою за 1,5 млн грн

Модель Onlyfans з Черкас судилася з податковою за 1,5 млн грн

Модель Onlyfans з Черкас подала позов на Головне управління ДПС у Черкаській області з вимогою скасувати нараховані їй податки в сумі понад 1,5 млн грн.

Про це ідеться в ухвалі Черкаського окружного адміністративного суду.

Зокрема, податківці відзначають, що фізичною особою в період з 01.01.2022 р. по 31.12.2022 р. були отримані іноземні доходи від британського суб`єкта господарювання «Fenix International LTD» за створення контенту на платформі OnlyFans у сумі 192 395 дол. США. При цьому декларацію було не подано, ПДФО та військовий збір з суми отриманого доходу не нараховано та не сплачено.

Натомість дівчина звернулася до суду, аби оскаржити припис податкової. Вона аргументувала це тим, що спеціальний запит був направлений до невизначеного кола осіб, а не до конкретної особи, що суперчить чинному податковому законодавству.

Зрештю, суд дійшов висновку, що податкова не надала необхідного переліку документів, які б довели фінансово-господарську діяльність позивачки, отримані нею доходи і видатки, чи іншу інформацію, що може слугувати підставою до обчислення податків.

Тож Черкаський окружний адміністративний суд задовльнив позов дівчини та скасував податкову вимогу дл неї на понад 1,5 млн грн.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Як ми писали раніше, під час судового засідання, яке відбулося 13 квітня, продовжили запобіжний захід керівнику Черкаської єпархії УПЦ МП митрополиту Феодосію — Денису Снігірьову.

Читайте також: Хотів залишити як сувенір: у поліції пояснили, чому пенсіонер зняв прапорці з Алеї Героїв в Монастирищі

Реклама