Поширити

Минулого тижня до лікарень госпіталізували 15 черкащан, які постраждали під час ДТП

Минулого тижня до лікарень госпіталізували 15 черкащан, які постраждали під час ДТП

Протягом минулого тижня бригади “екстренки” здійснили виїзди на 3 517 викликів на території Черкаської області.

Про це повідомили в пресслужбі КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

Серед них:

  • 878 екстрених викликів;
  • 20 критичних:
  • 21 ДТП.

Загалом медики оглянули 37 учасників дорожньо-транспортних пригод, із них — 15 осіб госпіталізували до різних лікувальних закладів Черкаської області.

На жаль, серед цієї кількості ДТП був і один летальний випадок. Зокрема, в результаті дорожньо-транспортної пригоди в селі Балаклея Черкаського району, яка трапилась 29 грудня, загинув 54-річний пішохід.

Реклама