Поширити

Більше дівчаток: минулого тижня в Черкасах народилися 15 дітлахів

Більше дівчаток: минулого тижня в Черкасах народилися 15 дітлахів

Протягом минулого тижня в місті Черкаси народилися 15 малюків.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Серед них — 5 хлопчиків і 10 дівчаток.

Також читайте: Восьмі пологи: жителька одного з сіл Золотоніщини народила дитину вдома

Реклама