Протягом минулого тижня в Черкасах з’явилися на світ 32 немовляти.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.
Серед них — 15 хлопчиків і 17 дівчаток.
“Життя триває й перемагає. Вітаємо родини з поповненням і зичимо міцного здоров’я та щасливого майбутнього під мирним небом”, — йдеться в повідомленні.
Також читайте: Температура повітря на Черкащині відповідає початку березня