Минулої доби через погіршення погодних умов на автошляхах області відбулося падіння дерев, що ускладнювало рух транспорту. Рятувальники ліквідували наслідки негоди.
Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС у Черкаській області.
Загалом рятувальники прибрали сім повалених дерев. Найбільше випадків зафіксували у Черкаському районі та місті Черкаси, де надзвичайники оперативно розчищали проїжджі частини доріг.
Також рятувальники ліквідували наслідки негоди на автошляху «Бориспіль — Маріуполь» у Золотоніському районі, де прибрали дерево, що перекривало рух.
У двох випадках до робіт залучалися працівники місцевих пожежних команд.
Нагадаємо, під час пожежі у багатоквартирному житловому будинку вогнеборці врятували двох людей. Подія сталася 16 травня у місті Кам’янка.
Читайте також: Засудили ще одну колаборантку, яка працювала на рф у Луганській області