Поширити

Минулої доби рятувальники ліквідували наслідки негоди (ФОТО)

Минулої доби рятувальники ліквідували наслідки негоди (ФОТО)

Минулої доби через погіршення погодних умов на автошляхах області відбулося падіння дерев, що ускладнювало рух транспорту. Рятувальники ліквідували наслідки негоди.

Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС у Черкаській області.

Загалом рятувальники прибрали сім повалених дерев. Найбільше випадків зафіксували у Черкаському районі та місті Черкаси, де надзвичайники оперативно розчищали проїжджі частини доріг.

Також рятувальники ліквідували наслідки негоди на автошляху «Бориспіль — Маріуполь» у Золотоніському районі, де прибрали дерево, що перекривало рух.

У двох випадках до робіт залучалися працівники місцевих пожежних команд.

Нагадаємо, під час пожежі у багатоквартирному житловому будинку вогнеборці врятували двох людей. Подія сталася 16 травня у місті Кам’янка.

Читайте також: Засудили ще одну колаборантку, яка працювала на рф у Луганській області

Реклама