Ніч в області минула спокійно. Напередодні ж оборонці успішно знешкодили ще два російські БпЛА.
Про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Як ми писали раніше, 4 квітня в межах Черкаської області фіксували проліт п’яти російських БпЛА. Усі знищені силами ППО та мобільними вогневими групами. На жаль, були наслідки для інфраструктури. Зокрема, у Руськолянській громаді уламками й вибуховою хвилею пошкоджено, за попередніми даними, дев’ять житлових будинків, кілька автомобілів.
Читайте також: На Чорнобаївщині простилися з чотирма черкащанами, життя яких обірвав ворожий безпілотник