У місті Черкаси на алеї Путейка, навпроти школи №27, вандали зруйнували лавочку. Про це у дописі в соціальній мережі “Фейсбук” повідомила місцева жителька Наталія Сидоренко.
– Коли це все закінчиться і чи є взагалі шанс що-небуть змінити у наших нелюдах, – пише обурена містянка.
Нагадаємо, що поломані лавочки на алеї Путейка – це не єдиний приклад псування майна. Попередньо ми уже повідомляли про неодноразові випадки розбиття вандалами ліхтарів. Згодом, аби уникнути таких прикрих випадків, у міськраді запропонували встановити камери спостереження на алеї.
