Учора на Алеї слави в місті Черкаси стався акт вандалізму.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Відтак невідомі спаплюжили пам’ятник Героям російсько-української війни.
Зараз комунальники наводять на цьому місці лад.
“Я звертаюся до жителів міста Черкаси: якщо комусь відома інформація про цей факт, можливо, хтось бачив людей, які це скоїли, прошу повідомити правоохоронним органам”, — зазначив Анатолій Бондаренко.
Також читайте: Унаслідок падіння уламків сталося загоряння, — Табурець