Патрулюючи прибережну смугу річки Вільшанка в межах села Лозівок, інспектори помітили громадянина, який займався виловом риби за допомогою заборонених знарядь лову.
Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
Під час поверхневого огляду правоохоронці виявили сітку та свіжовиловлену рибу видів:
- лящ — 10 штук;
- карась — 7 штук;
- судак — 2 штуки;
- щука — 1 штука;
- лин — 1 штука.
Сума збитків завдана державі становить майже 40 тисяч гривень.
На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу для встановлення обставин вчинення правопорушення. Незаконний улов, заборонені знаряддя лову вилучили.
Читайте також: Наловив на два мільйони гривень: на Черкащині затримали браконьєра