Обмеження волі отримав 21-річний чоловік, який систематично вчиняв домашнє насильство над своєю матірʼю.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
У ході судового розгляду справи правопорушник примирився з потерпілою. Враховуючи ці обставини, суд призначив йому покарання у вигляді 150 годин громадських робіт, але обвинувачений ухилився від відбування покарання та не приступив до присуджених робіт.
За фактом такого ухилення правоохоронці розпочали кримінальне провадження, яке прокурори скерували до суду. Суд призначив йому покарання у вигляді обмеження волі строком один рік і вісімнадцять днів.
Читайте також: Зірвала з вагітної сумку: черкащани затримали грабіжницю