Наразі на території Черкаської області зберігається підвищена небезпека з повітря.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Нагадаємо, що тривога розпочалася о 9:31. Наразі в межах нашої області спостерігаються ворожі БпЛА.
Раніше ми писали, що цієї ночі наші оборонці знищили над Черкащиною ворожого “шахеда”.