Сьогодні на території Черкаської області поновили роботу Пунктів незламності.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Таке рішення пов’язане з нестабільною роботою енергосистеми.
Раніше ми писали, що в одному з районів Черкаської області внаслідок атаки рф сталася пожежа господарчої споруди.
Як повідомив Ігор Табурець, це сталося в селі Шрамківка, що на Золотоніщині. Тут, унаслідок падіння ворожого «шахеда», пошкоджені 17 домогосподарств та лінія електропередач на 10 кВт. Зараз підраховують скільки вікон, дверей та дахів пошкоджено, а енергетики відновлюють електропостачання.
На рахунку наших оборонців десять знищених БпЛА в межах області. У більшості випадків — без наслідків.