Поширити

На Черкащині поновили роботу Пунктів незламності

На Черкащині поновили роботу Пунктів незламності

Сьогодні на території Черкаської області поновили роботу Пунктів незламності.

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Таке рішення пов’язане з нестабільною роботою енергосистеми. 

Раніше ми писали, що в одному з районів Черкаської області внаслідок атаки рф сталася пожежа господарчої споруди.

Як повідомив Ігор Табурець, це сталося в селі Шрамківка, що на Золотоніщині. Тут, унаслідок падіння ворожого «шахеда», пошкоджені 17 домогосподарств та лінія електропередач на 10 кВт. Зараз підраховують скільки вікон, дверей та дахів пошкоджено, а енергетики відновлюють електропостачання.

На рахунку наших оборонців десять знищених БпЛА в межах області. У більшості випадків — без наслідків. 

Реклама