Поширити

На Черкащині посадовець отримав підозру за переплату за електроенергію

На Черкащині посадовець отримав підозру за переплату за електроенергію

Одному із заступників Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області повідомили про підозру.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, посадовець уклав договір на закупівлю електроенергії з приватним товариством. Згодом, без належного обґрунтування та з порушенням законодавства, було змінено вартість електроенергії — ціну за 1 кВт/год підвищили.

У результаті державна установа переплатила понад 180 тисяч гривень бюджетних коштів.

Дії посадовця попередньо кваліфікують за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України — службова недбалість.

Згідно з Конституцією України, особа вважається невинуватою, доки її вину не доведе суд.

Нагадаємо, 33-річному черкащанину повідомили про підозру в незаконному зберіганні бойових припасів та вчиненні хуліганства. Зокрема, після сварки він вирішив злякати опонента гранатою.

Читайте також: Черкаський музей презентує фотопроєкт про обʼєкти культурної спадщини

Реклама