Співробітники Звенигородського районного управління ДСНС вирушили на місцеві замерзлі водойми, аби вкотре попередити любителів підлідної рибалки про небезпеку тонкого льоду.
Про це інформують в пресслужбі ГУ ДСНС України у Черкаській області.
Рятувальники розповіли, що відносно безпечною товщиною льоду вважається не менше сім сантиметрів, а за нестійких температурних показників взагалі заборонено виходити на кригу.
Також фахівці Служби порятунку наголосили, що кожен рибалка має мати при собі палицю та мотузку, не пробивати в одному місці багато лунок та не скупчуватися великими групами.
Такі заходи наразі тривають у кожному районі області.
Читайте також: Маєток Шувалових, що на Черкащині, офіційно став палацом