Поширити

На Черкащині рятувальники вийшли на лід, аби попередити рибалок про небезпеку

На Черкащині рятувальники вийшли на лід, аби попередити рибалок про небезпеку

Співробітники Звенигородського районного управління ДСНС вирушили на місцеві замерзлі водойми, аби вкотре попередити любителів підлідної рибалки про небезпеку тонкого льоду.

Про це інформують в пресслужбі ГУ ДСНС України у Черкаській області.

Рятувальники розповіли, що відносно безпечною товщиною льоду вважається не менше сім сантиметрів, а за нестійких температурних показників взагалі заборонено виходити на кригу.

Також фахівці Служби порятунку наголосили, що кожен рибалка має мати при  собі палицю та мотузку, не пробивати в одному місці багато лунок та не скупчуватися великими групами.

Такі заходи наразі тривають у кожному районі області.

Читайте також: Маєток Шувалових, що на Черкащині, офіційно став палацом

Реклама