Поширити

На Черкащині судитимуть екскерівника лісгоспу через вирубку дерев на 830 тисяч гривень

На Черкащині судитимуть екскерівника лісгоспу через вирубку дерев на 830 тисяч гривень

Екскерівника відділу лісового господарства Філії «Черкаське лісове господарство» ДСГП «Ліси України» підозрюють у службовій недбалості.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що з лютого по травень 2024 року під час відведення лісової ділянки для суцільної санітарної рубки в Черкаському районі посадовець неналежно виконав свої обов’язки.

За даними слідства, під час визначення межділянки до неї помилково включили частину сусідньої лісової ділянки. Через це площа відведення збільшилася на 0,3 га.

У результаті до рубки потрапило 81 дерево, назаготівлю яких не було відповідного дозволу. За підрахунками слідства, державі завдано збитків на суму понад 830 тисяч гривень

Читайте також: Середня заробітна плата на Черкащині перевищила 25 тисяч гривень

Реклама