Екскерівника відділу лісового господарства Філії «Черкаське лісове господарство» ДСГП «Ліси України» підозрюють у службовій недбалості.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
Слідством встановлено, що з лютого по травень 2024 року під час відведення лісової ділянки для суцільної санітарної рубки в Черкаському районі посадовець неналежно виконав свої обов’язки.
За даними слідства, під час визначення межділянки до неї помилково включили частину сусідньої лісової ділянки. Через це площа відведення збільшилася на 0,3 га.
У результаті до рубки потрапило 81 дерево, назаготівлю яких не було відповідного дозволу. За підрахунками слідства, державі завдано збитків на суму понад 830 тисяч гривень
Читайте також: Середня заробітна плата на Черкащині перевищила 25 тисяч гривень