Учора рятувальники отримали повідомлення про те, що під час зрізання гілля на дереві, у селі Курилівка Бобрицької територіальної громади, чоловікові стало зле.
Про це інформують в пресслужбі ГУ ДСНС України у Черкаській області.
Рятувальники зняли з висоти чоловіка 1963 року народження та передали працівникам швидкої медичної допомоги.
Нагадаємо, що через негоду в Черкасах на вихідних зафіксували падіння близько 30 дерев.