Поширити

На Черкащині з квітня заборонять ловити рибу та раків

На Черкащині з квітня заборонять ловити рибу та раків

На Черкащині з 1 квітня почне діяти заборона вилов риби та раків під час нересту. 

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

У 2026 році терміни заборони такі:

  • у Кременчуцькому водосховищі з 1 квітня до 10 червня;
  • у всіх інших річках та їхніх кореневих водах із 1 квітня до 20 травня;
  • у придаткових водах річок із 01 квітня до 30 червня.

Реалізація живої риби та ракоподібних має проводитися виключно з дотриманням ветеринарно‐санітарних вимог.

Нагадаємо, в адмінмежах Руськополянської територіальної громади в полезахисній лісовій смузі виявлено незаконну порубку дерев породи дуб.

Читайте також: Переїхав до Черкас у 2015 році: СБУ викрила ще одного прихильника кремля

Реклама