На Черкащині з 1 квітня почне діяти заборона вилов риби та раків під час нересту.
Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.
У 2026 році терміни заборони такі:
- у Кременчуцькому водосховищі з 1 квітня до 10 червня;
- у всіх інших річках та їхніх кореневих водах із 1 квітня до 20 травня;
- у придаткових водах річок із 01 квітня до 30 червня.
Реалізація живої риби та ракоподібних має проводитися виключно з дотриманням ветеринарно‐санітарних вимог.
Нагадаємо, в адмінмежах Руськополянської територіальної громади в полезахисній лісовій смузі виявлено незаконну порубку дерев породи дуб.
Читайте також: Переїхав до Черкас у 2015 році: СБУ викрила ще одного прихильника кремля