Поширити

Ударила чоловіка ножем: на Черкащині засудили жінку за вбивство

Ударила чоловіка ножем: на Черкащині засудили жінку за вбивство

34-річну жительку Балаклеївської територіальної громади засудили на сім років ув’язнення. Вона вдарила співмешканця ножем в спину.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

У суді довели, що жінка під час сварки зі співмешканцем у своєму будинку вдарила його ножем. Унаслідок цього чоловік отримав проникаюче поранення грудної клітки з ушкодженням судин і легені та внутрішню кровотечу. Від отриманих травм він помер у лікарні.

Суд визнав обвинувачену винною. Жінку засудили до 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо, Смілянська окружна прокуратура через суд зобов’язала взяти на облік гідроспоруду площею понад 5 га.

Читайте також: На Черкащині інспекторів заповідного фонду судитимуть за недбалість із мільйонними збитками

Реклама