34-річну жительку Балаклеївської територіальної громади засудили на сім років ув’язнення. Вона вдарила співмешканця ножем в спину.
Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
У суді довели, що жінка під час сварки зі співмешканцем у своєму будинку вдарила його ножем. Унаслідок цього чоловік отримав проникаюче поранення грудної клітки з ушкодженням судин і легені та внутрішню кровотечу. Від отриманих травм він помер у лікарні.
Суд визнав обвинувачену винною. Жінку засудили до 7 років позбавлення волі.
Нагадаємо, Смілянська окружна прокуратура через суд зобов’язала взяти на облік гідроспоруду площею понад 5 га.
Читайте також: На Черкащині інспекторів заповідного фонду судитимуть за недбалість із мільйонними збитками