Поширити

На Черкащині завершили перший етап реконструкції реабілітаційного відділення

На Черкащині завершили перший етап реконструкції реабілітаційного відділення

На Черкащині в госпіталі завершили перший етап реконструкції реабілітаційного відділення. Об’єкт уже ввели в експлуатацію.

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

За його словами, оновлене відділення обладнали безбар’єрним простором, сучасними функціональними палатами, необхідним медичним обладнанням та тренажерами для відновлення пацієнтів.

Проєкт реалізували за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів.

Наразі на Черкащині вже 10 медичних закладів уклали договори з Національною службою здоров’я України на надання стаціонарної реабілітації, ще 13 — на амбулаторну.

Нагадаємо, масштабний проєкт з будівництва нового Обласного центру екстреної медичної допомоги в Черкасах добіг кінця. Нині він вже зданий в експлуатацію.

Читайте також: Мріє про ремісію: жінці родом із Черкащини шукають донора кісткового мозку

Реклама