Поширити

На Черкащині склали понад 2700 протоколів на водіїв, які пʼяними керували автівкою

На Черкащині склали понад 2700 протоколів на водіїв, які пʼяними керували автівкою

Упродовж 2025 року на Черкащині поліцейські склали 2787 адміністративних протоколів на водіїв за керування транспортними засобами особами у стані сп’яніння.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

Правоохоронці нагадують, що відповідальність за ст. 130 КУпАП для водіїв передбачена не лише за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, а й за:

  • керування у стані наркотичного чи іншого сп’яніння;
  • керування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції;
  • передачу керування транспортним засобом особі, яка перебуває у стані сп’яніння чи під впливом таких препаратів;
  • відмову водія від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку.

Нагадаємо, у Слободі поліцейські затримали водія, який на смерть збив жінку на пішохідному переході. 46-річна потерпіла отримала тяжкі травми. Медики проводили реанімаційні заходи, проте врятувати жінку не вдалося — вона померла на місці події.

Реклама