Поширити

На черкаських тролейбусах з’явиться реклама

На черкаських тролейбусах з’явиться реклама

Депутати Черкаської міської ради погодили розміщення реклами медичних центрів «Ваш лікар поруч» та «Айзумер» на зовнішніх поверхнях односекційних тролейбусів.

Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.

Термін розміщення реклами становитиме один рік.

Читайте також інші новини з сесії:

Онлайн-трансляцію засідання переглядайте на нашій сторінці у фейсбуці:

Реклама