Поширити

На Чорнобаївщині ліквідували стихійне сміттєзвалище, яке існувало вже 20 років

На Чорнобаївщині ліквідували стихійне сміттєзвалище, яке існувало вже 20 років

У селі Богодухівка толокою ліквідували стихійне сміттєзвалище, що існувало близько 20 років.

Про це повідомили на сторінці Чорнобаївської громади

Об’єднавши людські й технічні ресурси, зокрема, техніку фермерів, було ліквідовано стихійні смітники та проведено весняні роботи з прибирання територій.

Читайте також: Усі перевізники в Черкасах курсують законно, — Сергій Отрешко (ВІДЕО)

Реклама