Поширити

На “Дахнівській Січі” відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”

На “Дахнівській Січі” відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”

18-19 травня на базі табору “Дахнівська Січ” відбувся ІІ міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якої стали команди переможці І міського етапу загальноосвітніх шкіл міста.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

4_642

– Наші дітки мають здобувати знання, уміння і навички, необхідні захисникам Вітчизни, гартувати дух і тіло, бути мужніми, сміливими, рішучими, стійкими, наполегливими, дисциплінованими та відроджувати традиції українського козацтва, –  зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

5_520

Реклама