18-19 травня на базі табору “Дахнівська Січ” відбувся ІІ міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якої стали команди переможці І міського етапу загальноосвітніх шкіл міста.
Про це повідомляє прес-служба міськради.
– Наші дітки мають здобувати знання, уміння і навички, необхідні захисникам Вітчизни, гартувати дух і тіло, бути мужніми, сміливими, рішучими, стійкими, наполегливими, дисциплінованими та відроджувати традиції українського козацтва, – зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

