Поширити

На майданчику в черкаському сквері “Юність” заборонили гратися діткам

На майданчику в черкаському сквері “Юність” заборонили гратися діткам

Дитячий майданчик у черкаському сквері “Юність” наразі перебуває в аварійному стані.

Про це інформують в пресслужбі КП “Дирекція парків”.

Батьків закликають потурбуватися про безпеку своїх дітей та не пускати їх туди.

Зауважимо, що комунальники розмістили на конструкціях у парку відповідні таблички.

Також читайте: Два медзаклади в Черкасах обʼєднають 

Реклама