На Черкащині продовжується впровадження об’єктів розподіленої генерації.
Про це інформують в пресслужбі Черкаської ОВА.
Відтак встановити сонячні панелі планують на будівлях об’єктів житлово-комунальної сфери та охорони здоров’я області.
“Партнери відібрали потенційно привабливі для реалізації 17 проєктів”, — розповів заступник очільника області Антон Царюк.
Водночас заступник очільника області звернувся до керівників громад, аби вони активніше доєднувалися до процесу розвитку розподілення генерації, а також використовували всі можливості для забезпечення стабільного енергоспоживання об’єктів критичної інфраструктури.
Також читайте: Побив до смерті: в Білозір’ї п’яний чоловік позбавив життя свою дружину