Поширити

На комунальних та медичних закладах Черкащини встановлять сонячні панелі

На комунальних та медичних закладах Черкащини встановлять сонячні панелі

На Черкащині продовжується впровадження об’єктів розподіленої генерації.

Про це інформують в пресслужбі Черкаської ОВА.

Відтак встановити сонячні панелі планують на будівлях об’єктів житлово-комунальної сфери та охорони здоров’я області.

“Партнери відібрали потенційно привабливі для реалізації 17 проєктів”, — розповів заступник очільника області Антон Царюк. 

Водночас заступник очільника області звернувся до керівників громад, аби вони активніше доєднувалися до процесу розвитку розподілення генерації, а також використовували всі можливості для забезпечення стабільного енергоспоживання об’єктів критичної інфраструктури.

Також читайте: Побив до смерті: в Білозір’ї п’яний чоловік позбавив життя свою дружину

Реклама