На мережі, яка подає теплоносій в Південно-Західний район міста Черкаси, проведуть планові ремонтні роботи.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ТЕЦ.
Тож сьогодні, 18 жовтня, буде відсутній теплоносій в будинках Південно-Західного району Черкас. Відновлювальні роботи виконуватимуть в межах підготовки до безаварійної роботи впродовж опалювального сезону 2024/2025.
Подачу теплоносія планують відновити цього ж дня (18 жовтня).
Наразі Черкаська ТЕЦ вживає всіх необхідних заходів, спрямованих на стале проходження нинішнього опалювального сезону.
“Ретельна підготовка теплових мереж є запорукою безперебійного та надійного забезпечення теплом наших домівок”, — йдеться в повідомленні.
Також читайте: Лише дві громади Черкащини наразі розпочали опалювальний сезон (ФОТО)