Нещодавно відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «BARCELONA CUP», на якому школярка Софія Проценко взяла активну участь і продемонструвала свої вміння.
Про це повідомили у пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
За результатами виступу, дівчинка отримала диплом Лауреата І ступеня в номінації «Вокал». Підготувала ученицю її вчителька Наталія Бистранівська.

Читайте також: Черкащанка здобула перемогу в міжнародному вокальному конкурсі