На небезпечному перехресті вулиць Святотроїцької та Хрещатик уже працює новий світлофор.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Поки що він у режимі жовтого миготіння, щоб водії та пішоходи могли звикнути до його розташування.
Орієнтовно через два тижні світлофор запрацює у повноцінному режимі.


Це одна з найбільш аварійно небезпечних ділянок у місті й черкасці неодноразово просили облаштувати на перехресті світлофор.
Нагадаємо, що наприкінці минулого року жителі міста Черкаси зареєстрували петицію про встановлення світлофорного об’єкта на вказаному перехресті доріг, оскільки там часто стаються дорожньо-транспортні пригоди.
До прикладу, 3 листопада 2024 року на вказаній ділянці водій скоїв наїзд на 18-річного хлопця. Від отриманих травм, юнак помер на місці. Відомо, що хлопець навчався на другому курсі ННІ економіки й права.
12 грудня 2024 року, під час сесії, депутати Черкаської міської ради підтримали цю петицію.