О 13:00 на очищення вулиць міста Черкаси виїздить третя зміна водіїв й працюватиме снігоприбиральна техніка.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Водіїв закликають прибрати автомобілі з проїзних частин доріг, аби робота комунальників була максимально ефективною.
Раніше ми писали, що упродовж доби 8 грудня в місті Черкаси та області на дорогах буде ожеледиця.