На сайті Черкаської міської ради опублікували петицію з проханням встановити світлофор на перехресті вулиці Івана Мазепи та Самійла Кішки у Черкасах.
“Перехрестя неконтрольоване: на пішохідному переході зупиняються одиниці авто, а поруч лікарня і школа. Мене самого вже двічі ледь не збили”, – написав автор петиції Олександр Фисун.
Підтримати петицію можна за покликанням – https://petitions.chmr.gov.ua/2403.
Читайте також: У Черкасах облаштують ще один пляж