Поширити

На перехресті в Черкасах збили жінку, вона в лікарні

На перехресті в Черкасах збили жінку, вона в лікарні

ДТП сталася на перехресті вулиць Чорновола та Надпільної.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

Відомо, що водій скоїв наїзд на пішохода. 38-річну жінку наразі доставили до лікарні, де її оглядають медики. 

На місці ДТП працюють поліцейські, які встановлюють повні обставини. Патрульні поліцейські забезпечують регулювання дорожнього руху.

Реклама