Поширити

“На щиті” до рідної громади повертається прикордонник із Черкащини

“На щиті” до рідної громади повертається прикордонник із Черкащини

“На щиті” до Михайлівської громади повертається прикордонник Микола Черненко.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.

Микола народився 7 жовтня 1982 року. Служив інспектором прикордонної служби 2 категорії – кулеметником.

Життя Захисника обірвалося 6 травня 2026 року під час бою з окупантами на Сумщині.

У громаді зазначають, що Микола Миколайович до останнього подиху залишався вірним військовій присязі, виявивши стійкість та мужність у захисті Батьківщини від держави-агресора.

Прощання та поховання відбудеться у п’ятницю, 15 травня:

  • 09:00 — формування траурного кортежу від лікарні м. Кам’янка.
  • Маршрут руху: м. Кам’янка — с. Михайлівка — с. Флярківка.
  • Чин відспівування та прощальна церемонія за місцем проживання загиблого (с. Флярківка, вул. Молодіжна, 6).

Жителів громади просять віддати останню шану Герою та створити «живий коридор» пам’яті вздовж усього маршруту.

Як ми писали раніше, “на щиті” до рідної домівки повернувся смілянин Сергій Шарпінський.

Проєкт журналістів видання “ВиЧЕрпно” — “Полеглі, але не забуті”:

Запрошуємо до прочитання/перегляду історії наших Героїв та Героїнь, які віддали за Україну, мир і спокій кожного з нас, найдорожче — життя:

Якщо ви хочете, щоб ми написали про вашого Героя, пишіть нам в особисті на нашій сторінці у фейсбуці.

Реклама