Поширити

На Трійцю – до монастиря

На Трійцю – до монастиря
Відвідини пам’ятних місць Черкащини вже стали традицією для комітету самоорганізації населення «Перемога».
Минулими вихідними за сприяння  депутата Черкаської міської ради Араіка Мкртчяна громада мікрорайону відвідала Красногірський монастир  на Золотоніщині.
Відвідувати з екскурсіями визначні історико-культурні місця Черкащини – частина соціально-культурної програми, що діє за сприяння депутата. На черзі – відвідання усіх «шевченківських» місць нашої області.
Черкаська міська рада

Реклама