Відвідини пам’ятних місць Черкащини вже стали традицією для комітету самоорганізації населення «Перемога».
Минулими вихідними за сприяння депутата Черкаської міської ради Араіка Мкртчяна громада мікрорайону відвідала Красногірський монастир на Золотоніщині.
Відвідувати з екскурсіями визначні історико-культурні місця Черкащини – частина соціально-культурної програми, що діє за сприяння депутата. На черзі – відвідання усіх «шевченківських» місць нашої області.
Черкаська міська рада