Цього року на Уманщині зафіксували чотири випадки сказу серед тварин.
Про це повідомила начальниця Уманського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариса Качанова.
– Ситуація дуже складна і неблагополучна за прогнозом. Два випадки зафіксували в Монастирищенській громаді, по одному – в Бабанській і Манківській громадах, – зауважила Лариса Качанова.
Нагадаємо, унаслідок зареєстрованих випадків сказу в низці населених пунктів Уманщині ввели карантин.