Поширити

На Уманщині вже зафіксували чотири випадки сказу

На Уманщині вже зафіксували чотири випадки сказу

Цього року на Уманщині зафіксували чотири випадки сказу серед тварин.

Про це повідомила начальниця Уманського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Лариса Качанова.

– Ситуація дуже складна і неблагополучна за прогнозом. Два випадки зафіксували в Монастирищенській громаді, по одному – в Бабанській і Манківській громадах, – зауважила Лариса Качанова.

Нагадаємо, унаслідок зареєстрованих випадків сказу в низці населених пунктів Уманщині ввели карантин.

Реклама