На Золотоніщині 4 листопада розшукали двох малолітніх дітей, які пішли на прогулянку та не повернулись.
Про це повідомили в пресслужбі Розшуку дітей ГУНП у Черкаській області.
Як ми писали раніше, діти пішли з дому ще 2 листопада.
Нагадаємо, поліція сім днів розшукувала зниклу 15-річну черкащанку. На щастя, жертвою злочину неповнолітня не стала.
Читайте також: Суд залишив в силі вирок водію, який збив двох неповнолітніх у Черкасах