Судитимуть жителя міста Черкаси за фактом вчинення грабежу в умовах воєнного стану.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
12 липня 2024 року 49-річний чоловік на зупинці громадського транспорту у місті Черкаси наніс раніше незнайомому чоловіку тілесні ушкодження та зірвав із шиї потерпілого срібний ланцюжок із срібним хрестиком та ладанкою, а з руки зняв срібний перстень.
Із місця вчинення кримінального правопорушення грабіжник зник. Правоохоронці невдовзі після вчинення злочину «по гарячих слідах» встановили зловмисника та затримали його.
Наразі обвинувачений знаходиться під вартою.
У разі доведення вини чоловіку може загрожувати до десяти років позбавлення волі.
Також читайте: Перестало битися серце журналіста з Черкащини