До Черкас сьогодні приїхав Петро Порошенко. Вже зранку до обласного центру почали звозити людей з районів. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА у Facebook. За їхніми словами, транспорт надають райдержадміністрації.
Помічено людей зі списками. У середмісті нарізно, по 2-3, припарковані автобуси з табличками «Нерегулярні перевезення», що привезли людей. Люди організованими групами йдуть до місць, де відбудуться основні заходи.
https://www.youtube.com/watch?v=1XsFUtut_wA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1yWqmRYdPY7PveR7GOojLlPPptHI3gLK-z-L7d4CyX1GwRHL-UjD7crQ0