Ця ніч на Черкащині минула із затяжними тривогами. Оборонці відбивали черговий повітряний напад противника. У межах Черкаської області знешкодили вісім російських БпЛА.
Про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.
За його інформацією, травмованих немає. Звернень щодо пошкодження майна наразі не надходило.
Обстеження території триває.
Читайте також: Черкаські поліцейські передали авто, вилучені через суд, для ЗСУ