Під час крайньої повітряної тривоги на Черкащині збили ракету і два безпілотники.
Про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Над Канівщиною силами ППО збито два безпілотники. Подробиці з’ясовують. Попередньо, люди не постраждали.
У Черкаському районі наші захисники збили ворожу ракету. Одна людина травмована. Пошкоджено близько двадцяти домоволодінь.

“Важливо убезпечуватися під час кожної тривоги! Навіть збита ракета вкрай небезпечна. Особливо, якщо вона не вибухнула в повітрі”, – написав Табурець.