Вісім років і шість місяців присудили черкащанину, який напав на пенсіонерку та зберігав канабісу.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
У суді доведено, що в жовтні 2021 року 37-річний чоловік проник до будинку 74-річної жительки села Мицалівка Золотоніського району.
Під час нападу він душив жінку, погрожував їй ножем та відібрав гроші.
Також у чоловіка виявили канабіс, який він незаконно зберігав для власного вживання.
Після оголошення вироку чоловіка взяли під варту в залі суду. Наразі вирок не набрав законної сили.
Раніше журналісти видання “ВиЧЕрпно” вже також інформували, що двоє зловмисників увірвалися до будинку пенсіонерки, застосували фізичну силу та пограбували. Нині підозрювані перебувають під вартою.
Читайте також: На проспекті Перемоги збили 78-річну черкащанку