Поширити

Наші вдома: з полону повернулися четверо черкащан

Наші вдома: з полону повернулися четверо черкащан

У межах сьогоднішнього обміну з полону визволили ще чотирьох черкащан. 

Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Довгоочікувану звістку отримали їхні родини у Звенигородському та Черкаському районах. 

Загалом 103 наших воїнів повернулися сьогодні додому. Це захисники Київщини, Донеччини, Маріуполя та «Азовсталі», Луганщини, Запоріжжя, Харківщини. Воїни  ЗСУ, Національної гвардії України, прикордонники, поліцейські. 

Також читайте: 586 мільйонерів Черкащини задекларували свої доходи

Реклама