Вручення стипендій міського голови відбулося в Черкасах.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Таку церемонію нагородження проводять щороку.
Спершу стипендія міського голови становила 150 гривень, наразі — дві тисячі гривень, а з січня 2025 року — зросте до трьох тисяч гривень.
“Ви — юні митці, є майбутнім нашої культури. Попри всі виклики часу, ви продовжуєте творити, розвиватися й надихати нас”, — зазначив Анатолій Бондаренко.


Наприкінці заходу юні таланти виконали гімн Черкас в сучасній обробці.
Також читайте: Невиконання дохідної частини бюджету Черкас може сягнути 300 мільйонів гривень, — Анатолій Бондаренко (ВІДЕО)