Ще один сучасний харчоблок зʼявиться у черкаській школі.
Про це повідомила профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна.
За її словами, приміщення їдальні не бачило капітального ремонту з 1978 року, тобто 46 років. Зараз триває активна фаза облаштування харчоблока, за прогнозами, об’єкт буде завершено до 1 вересня.
Проєкт реалізується у співфінансуванні з державою.
“Така співпраця – важлива для створення безпечного, здорового та комфортного освітнього середовища для наших дітей”, – наголосила Анастасія Чубіна.

Як ми писали раніше, наразі на території школи №21 імені Юрія Іллєнка зводять укриття. Раніше заклад працював очно, але змушений був орендувати укриття. Це було незручно й створювало додаткові ризики під час повітряних тривог.
Читайте також: Черкаси підсилили батальйон ТрО на майже мільйон гривень