Черкаська міська рада готуватиме звернення до Верховної Ради щодо звукового режиму автомобільного транспорту в місті Черкаси.
Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно».
Йдеться про шум від транспорту на вулицях.
«Нервова система вже і так розхитана. Я не витримую цього, бо літають так, ніби летить «шахед». Потрібно це питання вирішувати», – заявив депутат Сергій Кудактін.
Зазначимо, наразі на розгляді ВР є проєкт щодо розв’язання питання шуму від транспортних засобів, які мають підсилювачі звуку. Тож депутати ЧМР також вирішили на наступну сесію сформувати звернення до Верховної Ради України.
Читайте інші новини з сесії: