П’ятнадцять спортсменів-інтелектуалів Багатопрофільного молодіжного центру гідно представили своє місто на Чемпіонаті Черкаської області з шахів серед юнаків та дівчат.
Про це інформують в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Турнір відбувався з 16 до 17 березня в Смілі та зібрав юних шахістів та шахісток із різних куточків Черкащини.
За результатами запеклих шахових баталій юні вихованці Молодіжного центру здобули низку перемог:
- Вероніка Юр’єва — 1 місце серед дівчат до 16 років;
- Надія Баджурак — 1 місце серед дівчат до 14 років;
- Артем Удод — 2 місце серед юнаків до 14 років;
- Юрій Анголюк — 3 місце серед юнаків до 14 років;
- Дмитро Гвоздик — 2 місце серед юнаків до 12 років;
- Дмитро Тарасенко — 1 місце серед юнаків до 10 років;
- Катерина Хлипавка — 1 місце серед дівчат до 10 років;
- Ростислав Решетняк — 2 місце серед юнаків до 10 років;
- Олександр Фесенко — 1 місце серед юнаків до 8 років;
- Григорій Одинокий — 2 місце серед юнаків до 8 років.
- Анатолій Бондар — 3 місце серед юнаків до 8 років.
Читайте також: Уманчанина, який погрожував пістолетом дитині та вкрав понад пів мільйона гривень, засудили