Учора невідомі підпалили пеньок у Соборному парку й ледь не спричинили пожежу.
Про це повідомили в пресслужбі КП “Дирекція парків”.
Комунальники вчасно помітили дим й вогонь, тож погасили загоряння.
“Вогонь — не іграшка, це небезпечна стихія, жарти з якою можуть обернутись катастрофічними, а інколи й трагічними наслідками”, — пишуть в пресслужбі КП “Дирекція парків”.
Нагадаємо, що нещодавно в Черкасах почали обговорювати ідею щодо облаштування нового меморіального кладовища для загиблих військовослужбовців у Соборному парку, який розташований біля Свято-Михайлівського собору.
Журналісти видання “ВиЧЕрпно” вирішили запитати містян, як вони ставляться до ідеї створення кладовища для військових у Соборному парку. Їх відповіді дізнавайтеся під час перегляду нашого відео.